Nástrojař - mzda 46 000 Kč + nástupní bonus 20 000 Kč

Přijmeme muže na pozici nástrojař do výroby plastových dílů pro automobilový průmysl.

Práce pondělí až pátek na 2 směny, ranní 6:00 - 14:00 a odpolední 14:00 - 22:00.

Náplň práce:

  • pravidelná údržba forem střední velikosti

Požadujeme:

  • plnoletost
  • čeština nebo slovenština slovem i písmem
  • znalosti a zkušenosti z této pozice (bude ověřeno během výběrového řízení)
  • NÁSTUP LEDEN 2023 !!!

Nabízíme:

  • možnost ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování 55 Kč / směna
  • mzda 40 000 Kč + osobní ohodnocení 6 000 Kč
  • nástupní bonus 20 000 Kč

Firma: Fajn práce s.r.o.

Kontakt: Personální oddělení
Janáčkovo nábřeží 1153/13
15000 Praha 5

Telefon: 725 506 537

Místo práce: Jirny

Plat: 40000 - 46000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé